Wybierz oddział

Sekcje

Nazwa sekcji Przewodniczący
sekcji
Placówka, przy której
funkcjonuje sekcja
Adres Kontakt
e-mail
Kontakt
telefoniczny
Herkules Ewa
Lipka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Sikorskiego 76
11-400 Kętrzyn
ewlipka
@wp.pl
609 556 985
Niedźwiedź Grzegorz
Baten
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Krasickiego 7
11-440 Reszel
batendanuta
@wp.pl
600 327 332
89 755 00 12
Olsztyn
SOSW
Ewa
Zielińska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Piłsudskiego 42
10-450 Olsztyn
e_zielinski
@poczta.fm
501 303 267
Szymanowo
Piast
Mieczysław
Stefański
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szymanowo 2
14-300 Szymanowo
mietekstefan
@interia.pl
606 313 854
Szczytno
Piątka
Iwona
Pruszkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Korczaka 4
12-100 Szczytno
aloksja
@wp.pl
608 556 245
Tęcza Piotr
Gaj
Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno-Wychowawczy Kruzy 18
11-311 Kolno
pskoew.kruzy
@neostrada.pl
89 716 32 16
(tel./faks)
Bartoszyce Aneta
Tarasewicz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Limanowskiego 9
11-200 Bartoszyce
aneta.tarasewicz
@wp.pl
883 637 970
Węgorzewo Stanisław
Drabik
Dom Pomocy Społecznej ul. 11 listopada 12
11-600 Węgorzewo
stdra
@autograf.pl
695 756 435
Andrusik Janina
Andruszkiewicz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Białostocka 3
11-500 Giżycko
janinaandruszkiewicz
@wp.pl
502 614 067
87 429 30 62 (dom)
Łupki Beata
Biedrzycka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Łupki 15
12-200 Pisz
b-rurka
@wp.pl
693 324 952
Grazymy Krzysztof
Stankiewicz
Dom Pomocy Społecznej Grazymy 1
11-036 Gitrzwałd
  791 564 004
Żardeniki Agnieszka
Kolman
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Żardeniki 34
11-320 Jeziorany
agnieszkakolman
@wp.pl
695 590 768
Jeziorany
Jezioranki
Maria
Drozd
Dom Pomocy Społecznej ul. Kajki 49
11-320 Jeziorany
aniaklimo
@wp.pl
500 294 057
Węgorzewo
Tęcza
Joanna
Wunderlich
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Zamkowa 34
11-600 Węgorzewo
  605 961 652
Elbląg
Rekord
Elżbieta
Radwaniecka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Kopernika 27
82-300 Elbląg
elara
@op.pl
697 727 967
Elbląg Marek
Rybicki
PSOUU ul. Szarych Szeregów 32
82-300 Elbląg
marek_ryb
@wp.pl
695 303 372
Iława
Promyk
Wiesława
Duda
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Kościuszki 23A
14-200 Iława
  606 640 298
Olsztyn
WTZ
Przemysław
Cichoń
PSOUU Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Traktorowa 35
10-828 Olsztyn
cichy_811
@wp.pl
89 527 80 62
503 514 583
Elbląg
SOSW nr 2
„Zefirek”
Donata
Kalińska-Sarapuk
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 ul. Polna 8a
82-300 Elbląg
kalusia66
@wp.pl
507 150 143
Działdowo
OREW
„Orewiacy”
Robert
Mątowski
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy ul. Skłodowskiej-Curie 20
13-200 Działdowo
robert_mat14
@wp.pl
662 962 799

SPONSOR STRATEGICZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsor strategiczny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.