Wybierz oddział

Regionalny Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej OLSZTYN 2011

18.02.2011

17 lutego 2011r. w Sali Sportowej Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego VIII odbył się Regionalny Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej OLSZTYN 2011

To już VIII Dzień Treningowy organizowany w naszym mieście. Udział w nim wzięli zawodnicy sekcji terenowych Oddziału: Olsztyn przy SOSW, Kętrzyn „Herkules” , Iława „Promyk”, Giżycko „Andrusik”, Żardeniki przy SOSW, Szymanowo „Piast”, Bartoszyce przy SOSW , Elbląg przy PSOUU, Elbląg „Rekord”, Elbląg „Zefirek” - łącznie czterdziestu zawodników.

Cieszymy się, że coraz więcej sekcji naszego Oddziału włącza się do MATP. Jest to bowiem propozycja aktywności dla osób z niepełnosprawnością sprzężoną, które nie mogą brać udziału w oficjalnych treningach i zawodach Olimpiad Specjalnych. Mogą jednak pokazać wszystkim że są i wykonują zadania na miarę własnych możliwości.

Jak w poprzednich latach atmosfera w sali sportowej była wspaniała, a na koniec wszyscy zawodnicy zostali udekorowani złotymi medalami oraz obdarowani upominkami.

Dziękujemy na pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego oraz naszym sponsorom i wolontariuszom.

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.