Wybierz oddział

VII Regionalny Mityng Olimpiad Specjalnych w Lekkiej Atletyce Olsztyn 2011

10.06.2011
Co? VII Regionalny Mityng Olimpiad Specjalnych w Lekkiej Atletyce Olsztyn 2011
Gdzie? Stadion sportowy Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – Kortowo (ul. Oczapowskiego 12)
Kiedy? 9 czerwca 2011r.
Kto organizował? Kto był zaangażowany? Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne – Polska Warmińsko- Mazurskie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Olsztynie, Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie, Warmińsko – Mazurski Związek Lekkiej Atletyki w Olsztynie oraz wolontariusze z VI Liceum Ogólnokształcącego.
Lokalni sponsorzy Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego; Michelin Polska SA Olsztyn; Hipermarket Carrefour w Olsztynie; Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA - Gazownia Olsztyńska; Bank Żywności Oddział w Olsztynie; PSS Społem Olsztyn; Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie; Foto-Grafik –Studio; Piekarnia „Cymes”; Producent wody - Piast Pol Warmia; Hurtownia opakowań „PAK”; Producent lizaków „Artex”
Kto brał udział? (plus liczba uczestników) 150 sportowców z niepełnosprawnością intelektualną z 16 sekcji Olimpiad Specjalnych naszego regionu: Sekcja z Bartoszyc, Sekcja „Orewiacy” z Działdowa, Sekcje z Elbląga: REKORD, ZEFIREK, PSOUU , Sekcja z Giżycka, Sekcja PROMYK z Iławy, Sekcja z Jezioran, Sekcja „Herkules” z Kętrzyna, Sekcja „Tęcza” z Kruz, Sekcja z Łupek, Sekcja „Niedźwiedź” z Reszla, Sekcja „Piątka” ze Szczytna, Sekcja „Piast” z Szymanowa, Sekcja z Węgorzewa, Sekcja z Olsztyna oraz trenerzy, opiekunowie - 40, sędziowie -10, komitet organizacyjny - 15, wolontariusze - 40
Przebieg (kilka zdań) 8:00-9:00 przyjazdy i rejestracja ekip ( stadion w Kortowie)
9:30-10:00 odprawa trenerów – sala w budynku przy stadionie
10:00-10:20 Ceremonia Otwarcia od 10:30 zawody i dekoracja zawodników
Wyniki (jeśli to były zawody) Wystartowało 6 grup w konkurencjach biegowych i 4 w konkurencjach technicznych. Niestety zawody zostały przerwane.
Ciekawe/zabawne/wyjątkowe momenty (jeśli były) Zawodnicy pomimo niesprzyjającej pogody nie chcieli opuszczać stadionu.
Udział, zaangażowanie mediów (kto z jakiej gazety, radia, telewizji był, co napisał, itd.) Zostali zaproszeni przedstawiciele lokalnych mediów: TV Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, Radio Olsztyn oraz Gazety On-Line Olsztyn24.
Inne ważne informacje, nie mieszczące się w powyższych kategoriach Dzień zapowiadał się ładnie, ale zaraz po ceremonii otwarcia zaczął padać deszcz. Przelotna mżawka przeszła w prawdziwą ulewę. W obawie o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, mityng został przerwany. Kontynuację przewidujemy na wrzesień.
Kontakt do osoby odpowiedzialnej za wydarzenie (mogącej udzielić informacji) Kontakt: Małgorzata Matysiuk 510 082 490

 

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.